فروش-توری-حصاری-و-فنس-باغی
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

توری سیم خاردار ، کاربردها و قیمت

توری-سیم-خاردار

چکیده مطلب:

با توری سیم خاردار ، کاربردها و قیمت آن آشنا شوید. توری سیم خاردار محصولی جدید در صنعت توری بافی ایران، این محصول را می توان به عنوان نمونه کامل یک محصول محفاظتی کامل عنوان کرد. سیم خاردار اصلی ترین ابزار حفاظتی به شمار می رود.

با توری سیم خاردار ، کاربردها و قیمت آن آشنا شوید. توری سیم خاردار محصولی جدید در صنعت توری بافی ایران، این محصول را می توان به عنوان نمونه کامل یک محصول محفاظتی کامل عنوان کرد. سیم خاردار اصلی ترین ابزار حفاظتی به شمار می رود و پیش بینی می شود در آینده از توری سیم خاردار در پروژه های محصورسازی بیشترین استفاده و کاربرد را به خود اختصاص دهد.

 

توری سیم خاردار چیست ؟

برای تولید توری سیم خاردار، مفتول ها به شکل ضربدری با بست به هم متصل می شوند. مفتول ها خاردار هستند یعنی از قبل از بافته شدن توری ابتدا خارها را که از دو مدل خار سوزنی و خار تبری هستند به مفتول معمولی اضافه می کنند مفتول با سیم خاردار پرس می شود و می توان عنوان کرد که جدایی ناپذیر از هم هستند و در مرحله آخر مفتول خاردار را در دستگاه های تمام اتوماتیک قرار می دهند تا بافت توری انجام پذیرد.

روکش و جنس مفتول ها و خارها همگی گالوانیزه گرم هستند تا در شرایط آب هوایی سخت بهترین عملکرد را داشته باشند.

این توری از خاصیت کشسانی بالایی نیز برخوردار است که به کاربری های آن در شرایط خاص اضافه می شود. در عین حالت کشسانی از مقاومت بالایی هم برخوردار است و در برابر ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است.

 

انواع توری سیم خاردار

به طور کلی دو مدل توری سیم خاردار داریم:

۱.توری سیم خاردار سوزنی

۲.توری سیم خاردار تبری

در مطلب آشنایی با سیم خاردار مفصل و تخصصی به مدل های سیم خاردار پرداخته شده است.

 

کاربرد های توری سیم خاردار

موارد مشابهی از کاربرد ها بین توری سیم خاردار و محصول سیم خاردار وجود دارد. محصول سیم خاردار به عنوان یک لایه امنیتی یا یک محصول محصورسازی به عنواع توری ها در پروژه ها اضافه می شود. در عین حال محصول توری سیم خاردار خود یک توری است با داشتن تمام ویژگی های مثبت سایر توری ها در ظاهر و کاربرد. توری سیم خاردار محصورسازی در بالاترین حد ممکن و ایجاد جو امنیتی با جلب توجیهی بسیار بالا که به واسطه ذات سیم خاردار به وجود می آید را به همراه می آورد.

 

1.استفاده در مراکز نظامی و مراکز مهم امنیتی و غیر قابل نفوذ سازی محوطه ها

۲.استفاده در زندان ها و پناهگاه های مهاجرین

۳.تعیین مرز های کشور ها و زمین ها

۴.محصور سازی فضاهای سبز و جنگل ها جهت جلوگیری از شکار حیوانات کم یاب و جلوگیری از آسیب زدن، خشک کردن و قطع درختان

 

 

مزایا و معایب توری سیم خاردار

مزایای مختلفی همچون:

۱.نصب آسان و سریع به واسطه کسشانی بودن محصول و وزن محصول

۲.قیمت مناسب محصول در میان توری ها و قابل قیاس با توری هایی که جداگانه توری نصب می شود و سیم خاردار به شکل جدا خریداری و اضافه می شود.

۳.قیمت محصول نسبت به کارایی محصول، دوام و کیفیت محصول کاملا منطقی و ارزنده تلقی می شود.

 

معایبی مختلفی همچون:

۱.محصول از ظاهری خشن برخوردار است و باعث ایجاد دافعه به دلایل روانشناسی می شود.

۲.محصولی جدید و نوپا در ایران به شمار می آید و در به شکل محدود در دسترس کاربران خود قرار دارد.

۳.نصب محصول نیاز به نصاب با تجهیزات ایمنی دارد

۴.محصول از قدرت آسیب بالایی برخوردار است و می تواند به صدمات جدی منجر شود به همین دلیل برای استفاده مستقیم در امکان پرتردد عمومی توصیه نمی شود. کودکان، سالمندان و عزیزان معلول به ویژه باید از این دست محصولات امنیتی با بالاترین قدرت آسیب به دور باشند.

 

خرید توری سیم خاردار

برای اطلاع از قیمت  توری سیم خاردار در سایت توران گستر می ‌توانید نام محصول را در قسمت جستجو وارد کنید و به صفحه محصول مراجعه کنید و در مورد ویژگی، وزن و حتی کارایی این محصول بر اساس نیاز خود، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق چت آنلاین وب سایت، از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۵۵۴۴۶۰۵۰ با کارشناسان توران گستر ارتباط برقرار کنید.

 

 

برچسب‌ها:

آخرین مطالب

جهت آشنایی با محصولات صنایع مفتولی توران گستر روی گروه مورد نظر کلیک کنید.

دسترسی سریع به دسته بندی‌ها

۰۲۱-۵۵۴۴۶۰۵۰

به مشاوره خرید احتیاج دارید؟

پس از ثبت اطلاعات، مشاوران توران گستر سریعاً با شما تماس خواهند گرفت.