فروش-توری-حصاری-و-فنس-باغی
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳

درباره ما

آشنایی با صنایع مفتولی توران گستر

به صنایع مفتولی توران گستر، پیشرو در صنعت توری بافی و صنایع مفتولی خوش آمدید. ما در سال ۱۳۸۵ تأسیس شدیم و سفری را برای بدون پشوانه مالی و با اعتبار و خوش نامی آغاز کردیم. از آن زمان، ما متعهد به سیاست فروش بر پایه سود کمتر و تیراژ و فروش بیشتر بوده‌ایم.

در توران گستر، هدف ما فروش بیشتر و صادارات محصول ساخت ایران که از کیفیت بالایی برخوردار هستند است. ما تلاش می کنیم محصولات ما رفاه مشتریان، جامعه و نیاز صنایع مختلف را تامین کند.

آنچه ما را متمایز می کند

     نوآوری: ما در نوآوری پیشرفت می کنیم محصولات جدید را به بازار عرضه می کنیم و همواره به دنبال بازاری پر رونق و عادلانه برای همه هستیم.

     کیفیت: تعهد ما به کیفیت تزلزل ناپذیر است. ما به ارائه محصولات و خدمات نصبی که مطابق و فراتر از انتظارات هستند افتخار می کنیم.

     تمرکز بر مشتری: مشتریان ما در قلب هر کاری که انجام می دهیم قرار دارند. ما به درک نیازهای آن‌ها و ارائه راه‌حل‌هایی برای پروژه های آن ها، تیمی متخصص و جوان اختصاص داده‌ایم.

تیم ما

با افراد پرشور پشت صنایع مفتولی توران گستر آشنا شوید. تیم ما طیف متنوعی از مهارت‌ها و تجربیات را گرد هم می‌آورد که با تعهد مشترک به تعالی متحد شده‌اند.

ما متعهد هستیم که تأثیر مثبتی بر محیط زیست و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم بگذاریم. و نهایت سعی خود را داریم تا در محصولات تولیدی خود بهترین متریال موجود و ممکن را استفاده کنیم و با حاشیه سودی معقول به فروش برسانیم در و در اصل هدف اصلی ایجاد باشگاه مشتریانی وفادار برای مجموعه هستیم.

شاید شما بخواهید عضوی، شریک یا عضو بالقوه تیم باشید، از شما دعوت می کنیم در سفر ما به ما بپیوندید. محصولات ما را کاوش کنید و کشف کنید که چگونه در [صنعت/توقع] تفاوت ایجاد می کنیم.

از اینکه همراه بخشی از معرفی کوتاه صنایع مفتولی توران گستر بودید متشکریم

۰۲۱-۵۵۴۴۶۰۵۰

به مشاوره خرید احتیاج دارید؟

پس از ثبت اطلاعات، مشاوران توران گستر سریعاً با شما تماس خواهند گرفت.