فروش-توری-حصاری-و-فنس-باغی
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

هزینه فنس کشی و حصاری کشی زمین

هزینه-فنس-کشی

چکیده مطلب:

سوالی که توسط بسیاری از مشتریان توران گستر پیش از خرید پرسیده می شود این است که هزینه فنس کشی و حصارکشی دور زمین باغ یا زمین کشاورزی چقدر است؟

هزینه فنس کشی و حصاری کشی دور زمین چقدر است؟

سوالی که توسط بسیاری از مشتریان توران گستر پیش از خرید پرسیده می شود این است که هزینه فنس کشی و حصارکشی دور زمین باغ یا زمین کشاورزی چقدر است؟

برای پاسخگویی به این سوالات باید به بررسی عوامل موثر در هزینه فنس کشی بپردازیم.

 

عوامل موثر بر هزینه فنس کشی

نوع فنس

انتخاب فنس مناسب نخستین موردی است که در میزان هزینه فنس کشی می تواند تاثیرگذار باشد. علاوه بر در نظر گرفتن قیمت فنس باید کیفیت آن را نیز ملاک انتخاب قرار دهید. شرکت صنایع مفتولی توران گستر تولیدکننده انواع توری حصاری و فنس باغی با دستگاه تمام اتوماتیک با ابعاد و جشمه دقیق و ۳۰ سال گارانتی مفتول می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

برخی از فروشندگان اقدام به فروش فنس با قیمت های پایینتر از بازار می کنند که کیفیت نازلی دارد و مورد اعتماد نیستند. جهت جلوگیری از مشکلات پس از اجرای فنس از اعتماد کردن به این فروشندگان خودداری نمایید.

دستمزد فنس کشی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه فنس کشی نرخ دستمزد فنس کشی با مصالح است. این نرخ به متراژ و نوع فنس انتخابی بستگی دارد. همچنین انتخاب پایه فنس نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه فنس کشی است. به منظور محاسبه هزینه فنس کشی باید عرض توری فنس را نیز در نظر بگیرید.

هزینه مصالح

برای فنس کشی به مصالحی مانند بتن، سیمان و سیم مفتول نیاز است. بنابراین نرخ مصالح در تعیین هزینه فنس کشی تاثیرگذار است.

کاربری زمین فنس کشی

فنس کشی زمین کشاورزی با ویلا قطعا متفاوت است. جنس فنس، نوع پایه فنس  و فاصله بین پایه فنس ها و همچنین عرض فنس به نوع کاربری زمین وابسته است.

 

نتیجه گیری

حال که با عوامل موثر بر هزینه فنس کشی آشنا شدید جهت کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه دقیق هزینه فنس کشی زمین خود بهتر است با کارشناسان توران گستر به شماره ۰۲۱۵۵۴۴۶۰۵۰ تماس بگیرید.

برچسب‌ها:

آخرین مطالب

جهت آشنایی با محصولات صنایع مفتولی توران گستر روی گروه مورد نظر کلیک کنید.

دسترسی سریع به دسته بندی‌ها

۰۲۱-۵۵۴۴۶۰۵۰

به مشاوره خرید احتیاج دارید؟

پس از ثبت اطلاعات، مشاوران توران گستر سریعاً با شما تماس خواهند گرفت.