فروش-توری-حصاری-و-فنس-باغی
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

فنس آهنی (باغی) یا توری حصاری چیست؟

fence-netting

چکیده مطلب:

فنس باغی یا توری حصاری که از آن به نام فنس آهنی نیز یاد می شود  یکی از تولیدات شرکت صنایع مفتولی توران گستر به شمار می رود. این نوع فنس از مفتول ساخته می شود و کاربردیترین مصرف آن استفاده جهت حصارکشی در باغات و زمینهای کشاورزی است. استفاده از فنس حصاری در مراکز نظامی و حصارکشی زمین نیز متداول است.

به طور کلی فنس باغی یا همان توری حصاری با ضخامت (قطر) و جنس متقاوت تولید و به فروش می‌رسد. شما می‌توانید انواع توری که توسط شرکت صنایع مفتولی توران گستر تولید می شود را به همراه قیمت توری حصاری و توضیحات مرتبط با آن را از طریق این لینک مشاهده کنید.

در ادامه مقاله به کاربرد فنس باغی (توری حصاری) می پردازیم.

انواع کاربرد توری حصاری:

تفکیک مرزها:

تصور کنید شما دارای زمینی هستید که نقشه برداری شده و میخواهید محدوده آن را تعیین و از زمینهای مجاور جدا کنید. با استفاده از فنس باغی یت همان توری حصاری شما حصارکشی کرده و امنیت منطقه تحت مالکیت خود را بالا می‌برید و از ورود افراد ناشناس یا حیوانات به داخل زمین تحت مالکیت خودتان جلوگیری کنید. استفاده از این نوع فنس در زمینهای کشاورزی و باغات نیز مرسوم است و منجر به محافظت از محصول یا درختان باغ شما خواهد شد.

مراکز و کارخانه های صنعتی:

استفاده از توری حصاری در مراکز صنعتی و کارخانجات نیز متداول است. با استفاده از انواع توری حصاری این مراکز حصارکشی شده و از ورود افراد ناشناس جلوگیری بعمل می آید.

حفاظت از منابع حساس:

یکی دیگر از موارد استفاده از توری حصاری محافظت از منابع آبی، منابع نیرو نظیر دکل های برق و منابع طبیعی می‌باشد. مناطق حفاظت شده که محل زندگی انواع گونه های جانوری و حیوانات مختلف می ‌باشد نیز توسط توری حصاری محافظت می شود.

حصارکشی مراکز تفریحی:

استفاده از فنس و حصارکشی با توری حصاری در زمینهای ورزشی مانند زمین فوتبال،بسکتبال، والیبال و سایر رشته های ورزشی نیر مرسوم است.

مزایای فنس کشی با استفاده از انواع توری:

دوام زیاد و طولانی مدت:  استفاده از فنس کشی با توری حصاری که دارای مقاومت مناسب می باشد برای توری های حصاری آهنی یا توریهایی که از جنس گاوانیزه هستند برای مدت طولانی کاربری خواهد بود.

تعمیر و نگهداری آسان:

تعمیرات و به طور کلی نگهداری از این نوع فنس ها آسان بوده و به راحتی امکان تعمیرات آن فراهم است.

اجرای سریع و مقرون به صرفه:

اجرای انواع فنس با توری حصاری بسیار آسان و سریع می باشد. همین موضوع هزینه اجرا را نیز برای شما پایین می آورد.

تامین امنیت مورد نیاز:

با استفاده از فنس کشی با توری حصاری امنیت محل زندگی، کسب و کار یا محل تحت مالکیت خود را بالا برده و حریم شخصی شما مورد تجاوز قرار نمی‌گیرد.

 

 روش های تولید توری حصاری:

حال که با مزایای استفاده از توری حصاری آشنا شدید به معرفی روشهای تولید این محصول می پردازیم.

در روش اتوماتیک که توسط شرکت صنایع مفتولی توران گستر نیز صورت می گیرد فرایند بافت مفتول توسط دستگاه انجام می گردد و نیروی انسانی در تولید آن نقشی ندارد.

در روش نیمه اتوماتیک دستگاه بافت مفتول را انجام داده و یک نفر نیروی انسانی کار نظارت بر فرآیند تولید را انجام می دهد.

در روش دستی یک فرد متخصص به همراه چند نفر فرآیند بافت مفتول ها را انجام داده و یک فرد به عنوان ناظر بر تولید محصول نظارت دارد.

جنس فنس باغی (توری حصاری)

به طور کلی فنس های مورد استفاده در بازار ایران به سه دسته فنس های گالوانیزه، فنس آهنی و نهایتا فنس با روکش پی وی سی تقسیم بندی می شوند.

تفاوت در جنس این دسته از محصولات منجر به اختلاف قیمت میان این نوع فنس ها می گردد.

اگر بخواهیم به لحاظ کیفیت و دوام این سه دسته فنس باغی را باهم مقایسه کنیم باید گفت توری حصاری روکش دار که از جنس پی وی سی هستند در بین آنها از عمر بالاتر و استحکام قویتری برخوردار هستند.

جهت اطلاع از قیمت فنس باغی یا بعبارت دیگر قیمت توری حصاری و خرید  می توانید از بخش دسته بندی محصولات توران گستر و بخش توری از آخرین قیمت توری حصاری مطلع گردید.

برچسب‌ها:

آخرین مطالب

جهت آشنایی با محصولات صنایع مفتولی توران گستر روی گروه مورد نظر کلیک کنید.

دسترسی سریع به دسته بندی‌ها

۰۲۱-۵۵۴۴۶۰۵۰

به مشاوره خرید احتیاج دارید؟

پس از ثبت اطلاعات، مشاوران توران گستر سریعاً با شما تماس خواهند گرفت.